Apie mus

Pradinis / Apie mus

Odontologijos klinika

Vilniuje, Vytenio gatvėje, įsikūrusi Mano miesto odontologijos klinika. Tai moderni klinika, kurioje dirba profesionalūs odontologijos specialistai, pacientams siūlantys visas odontologines procedūras. Nuolat savo žinias stažuotėse bei seminaruose tobulinantys gydytojai odontologai gydymui naudoja naujos kartos technologijas, modernią įrangą, leidžiančią pasiekti aukščiausių rezultatų, o svarbiausia sukurti sveiką, gražią šypseną pacientams.

Ši odontologijos klinika – tai vieta, kur atliekamos visos dantų gydymo, protezavimo bei implantavimo procedūros. Kvalifikuoti gydytojai-odontologai visuomet pasirengę suteikti visą reikiamą informaciją ir paskirti tinkamiausią gydymo būdą, atsižvelgdami į unikalią kiekvieno paciento situaciją. Mūsų odontologijos klinika – ištikimas Jūsų pagalbininkas, siekiant sveikos ir gražios šypsenos. Užsiregistruokite vizitui jau dabar!

  • Mobilus: 8 640 14721
  • Telefonas: (8 5) 2394171
  • Faksas: (8 5) 2394170
  • E-paštas: registratura@mmklinika.lt
  • Vilnius, Vytenio 55, LT-03228
  • I- IV -8 – 19 val. V – 8-15val.

Teikiamos paslaugos:

0 Dantų vagelių silantavimas
Danties kramtomasis paviršius yra išvagotas vagelių, duobelių. Odontologijos klinika siūlo paslaugą vaikams ir paaugliams, kurios metu skysta medžiaga silantu užpildomos gilios dantų vagelės ir duobelės. Tuomet vagelės suplokštėja, jose nebeužsilaiko maistas. Ši procedūra gali sumažinti karieso atsiradimo riziką iki 70-90%.
0 Dantų protezavimas mikroprotezais
Mikroprotezai – tai kompozito, aukso ar keramikos užklotai dedami ant dantų paviršiaus. Šis restauracijos būdas, kurį taiko mūsų odontologijos klinika, tarnauja ilgiau nei įprasta plomba ir mažiau nusidėvi.
0 Protezavimas ant implantų
Pažangiausias būdas atstatyti natūralią, estetiškai patrauklią šypseną netekus danties yra implantavimas. Šis modernus odontologijos sprendimas leidžia išsaugoti gretimus dantis, nes jų nereikia šlifuoti. Implantais gali būti atkuriamas vienas ar keli dantys, ant kurių fiksuojami išimami arba neišimami protezai.
0 Negyvų dantų balinimas
Mūsų odontologijos klinika savo pacientams gali pasiūlyti akinančiai baltą šypseną, net ir išskirtiniais atvejais. Negyvi dantys balinami iš vidaus: į specialiai paruoštą danties vainiko ertmę įdedama balinamoji medžiaga, kurią gydytojas-odntologas uždaro laikinu užpildu. Balinamoji medžiaga laikoma ir keičiama atsižvelgiant į paciento poreikius, kol bus pasiektas norimas rezultatas.