Dantų implantai

Dantų implantai

Dantu implantai
Implantai – viena pažangiausių odontologinių procedūrų, leidžiančių atkurti pažeistus arba iškritusius dantis. Tai bene populiariausias bei paprasčiausias kelias žavios šypsenos link. Procedūros metu trūkstamo danties šaknis pakeičiama titano sraigtu, kuris įsriegiamas į viršutinį arba apatinį žandikaulio kaulą. Šis sraigtas – atrama norint atstatyti dantį. Mūsų odontologijos klinikoje Jus pasitiks profesionali odontologų komanda, kuri pasirūpins, jog dantų implantai atitiktų kiekvieno poreikius.

Kodėl reikalingi dantų implantai?

 1. Netekus danties šalia esantys dantys gali pakeisti augimo kryptį;
 2. Dantys atkuriami nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų;
 3. Padeda geriau sukramtyti maistą;
 4. Sugrąžina šypsenos patrauklumą;
 5. Sumažina žandikaulio susitraukimo, nykimo riziką;
 6. Pataiso nusileidusių dantenų poziciją;
 7. 07. Sumažina dantenų jautrumą bei skausmą.

Mūsų klinika dirba su šiais implantais:

 • BioHorizons – amerikietiški dantų implantai, keletą pastarųjų metų vieni iš pačių populiariausių Lietuvoje. Tai lemia optimalus kainos ir kokybės santykis. Jie yra lengvi, stiprūs, biologiškai suderinami, pagaminti iš titano. Šiems implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.
 • Straumann Roxolid SLA active ir Straumann Roxolid SLA – gaminami iš titano ir cirkonio lydinio. Jie yra beveik 30 % tvirtesni už įprastus titano implantus. Moksliškai įrodyta, kad iš Roxolid lydinio pagaminti implantai prigyja greičiau nei titaniniai. Implantų ir protezavimo detalių gamyba vykdoma Šveicarijoje.
 • Medentika microcone – mėgstantiems vokišką kokybę. Jau apie 10 metų gaminami būtent šioje šalyje. Jie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, geru bei greitu sugijimu su kaulu. Gaminami iš šalto lydinio titano.

BioHorizons dirbtiniai implantai – amerikietiški, vieni iš pačių populiariausių Lietuvoje. Straumann –implantai gaminami iš titano ir cirkonio lydinio, kuris beveik 30 % tvirtesnis už įprastus titano implantus. Moksliškai įrodyta, kad iš Roxolid lydinio pagaminti implantai prigyja greičiau nei titaniniai. Visi Straumann implantai ir protezavimo detalės gaminamos Šveicarijoje. Straumann – dantų implantologijos pradininkai. Mėgstate vokišką kokybę? Ypač ilgaamžiški Medentika microcone dantų implantai – jau apie 10 metų gaminami būtent šioje šalyje.

Implantavimo procedūra

dantų implantai ir implantacija

Implantacija pasaulyje taikoma jau seniai. Ši odontologinė procedūra yra pagrįsta natūraliu, organizme vykstančiu kaulo gijimo procesu. Kai įsukamas implantas, organizmas atpažįsta, jog tai yra svetimkūnis ir ima į tą vietą siųsti kaulą atstatančias ląsteles. Taip ant implanto paviršiaus susidaro tiesioginė jungtis su kaulu.

 

Pirmiausia, svarbu  tinkama bei kruopšti odontologo apžiūra, kurios metu padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka bei įvertinama Jūsų burnos būklė, sudaromas gydymo planas. Po šio etapo sukami dantų implantai. Procedūros trukmė gali būti įvairi – kartais apie 30 min, o kartais ilgesnė. Tai priklauso nuo jos sudėtingumo bei to, kiek vienu metu implantuojama dantų. Po procedūros gali būti jaučiamas minimalus diskomfortas: nežymus skausmas ar patinimas, todėl skiriami šiuos simptomus mažinantys vaistai. Prigijus implantams atliekamas protezavimas. Nuėmus atspaudus nuo jų, laboratorijoje pagaminami tik Jums pritaikyti dantų protezai.

 

Implantavimo procedūros kaina priklauso nuo gydymo apimties ir implantų skaičiaus, pasirinkto protezavimo būdo, taip pat svarbu, ar bus reikalingas paruošiamasis gydymas – kaulo priauginimo procedūra, ortodontinis gydymas ar kita. Dažnai implantacija yra kompleksinio gydymo dalis, todėl jos kaina kiekvienu atveju yra labai individuali. Tikslią procedūros kainą sužinosite apsilankę pas gydytoją. Jis sudarys individualų gydymo planą bei išlaidų sąmatą. Mūsų tinklalapyje esančiame kainoraštyje pateiktos kainos yra orientacinės.

Mano miesto odontologijos klinika taip pat siūlo šias implantologijos paslaugas:

 • Mažos, vidutinės arba didelės apimties sinuso pakėlimo operacija.

Norint įsriegti implantą būtinas pakankamas kaulo aukštis bei storis. Daugeliu atvejų dėl žemos sinuso padėties jo nepakanka viršutinio žandikaulio srityje. Tuomet atviru arba uždaru būdu atliekama sinuso dugno pakėlimo procedūra.

 • Kaulo bloko persodinimas.

Tai operacija, kurios metu kaulo gabalėlis yra išimamas iš vienos žandikaulio arba kūno vietos ir pritvirtinamas toje žandikaulio vietoje, kurioje vėliau planuojama atlikti implantaciją. Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą.

Kokybiški dantų implantai padės džiaugtis gražia šypsena. Žinoma, jiems, kaip ir tikriems dantims, reikalinga nuolatinė priežiūra bei profesionali burnos higiena. Taigi nedelskite ir pasirūpinkite savo savijauta jau šiandien!